Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

İşte son anket sonucu

27 Mart 2013
İşte son anket sonucu için yorumlar kapalı
İşte son anket sonucu

Başbakan Erdoğan, partisinin Akdeniz Bölgesi milletvekilleriyle yaptığı toplantıda, çözüm süreci konusundaki son anket sonuçlarını paylaştı: ”Halkın yüzde 56’sı süreci destekliyor. Kararsızları dağıtınca bu oran yüzde 64’ü buluyor.”

AK Parti Genel Merkezi’nde, partisinin Akdeniz Bölgesi milletvekilleriyle bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeminde teröre çözüm süreci vardı.

Edinilen bilgiye göre, Başbakan Erdoğan milletvekillerine son yaptırdıkları anket sonuçlarını aktardı.

“Halkın yüzde 56’sı süreci destekliyor. Kararsızları dağıtınca bu oran yüzde 64’ü buluyor. Nevruz sonrası yaşananlarsa bu rakama zirve yaptıracak” diyen Başbakan, milliyetçi kesimlerin de sanılanın aksine süreci desteklediğini dile getirdi.

‘HALKA SÜRECİ ANLATIN’
Bu arada milletvekillerinden seçim bölgelerinde çözüm sürecine ilişkin halkı bilgilendirmelerini isteyen Başbakan Erdoğan’ın, “Milletin değerlerine aykırı bir şey yapılmayacak. Halka bunu söylemeniz yeter” dediği öğrenildi.

İstişare toplantısında söz alan 20 kadar milletvekili ve belediye başkanı ise, çözüm sürecinin MHP Lideri Bahçeli’nin memleketi Osmaniye ve Adana’nın yörük köylerinde dahi umutla takip edildiği tespitini yaptı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.