Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

İZNİK BELEDİYESİ’NDE MEMURUN YÜZÜ GÜLDÜ

19 Ocak 2016
İZNİK BELEDİYESİ’NDE MEMURUN YÜZÜ GÜLDÜ için yorumlar kapalı
İZNİK BELEDİYESİ’NDE MEMURUN YÜZÜ GÜLDÜ

İznik Belediyesi Bem-Bir-Sen İlçe temsilciliği İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve üyelerine teşekkür yemeği verdi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın 2016 ve 2017 Yılı için Sosyal Denge Zammını tavan’dan yaparak İznik Belediyesi bünyesinde çalışan 40 Memurun yüzü güldürmüştü. Temsilciliğin verdiği yemekte İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Alan ve yönetim kurulu, İlçe Temsilcisi Namık Nuri Sabancı ve yönetimin yanısıra tüm üyeler öğle yemeğine katıldı.

Teşekkür yemeğinde Bem-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Namık Nuri Sabancı ve Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Alan yaptığı konuşmada ” İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a destekten dolayı teşekkür ediyorum. Böyle  güzel bir ortamda buluşmak bizleri onurlandırmıştır. İşçi- İşveren ve çalışanların bir ortamda bulunması birlik ve beraberliğimizin güzel bir örneğini teşkil etmiştir. Bizler destek ve katkılarından dolayı başkan Sargın ve ekibini kutluyoruz” dediler.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise yaptığı konuşmasında “Şükürler olsun ki bugün iyi günümüzdeyiz. Daha güzel ve iyi günler için çalışmalarımız da Birlik ve Beraberliğimizi muhafaza etmemiz gerekir. Birbirimize sırt sırta vererek güvenle çalışmalıyız. Hataya düşmemek için araştırmalı ve doğrusu ne ise onu yapmalıyız. Hep birlikte daha nice mutlu günler diliyorum. Hepinize afiyet olsun.”dedi. Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Alan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a desteklerinden dolayı çiçek vererek teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.