Havadis16.com - 20 Eylül 2018, Perşembe

İZNİK’TE MAHALLELER MERCEK ALTINDA

4 Mart 2016
İZNİK’TE MAHALLELER MERCEK ALTINDA için yorumlar kapalı
İZNİK’TE MAHALLELER MERCEK ALTINDA

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Ömerli Mahallesi çalışmalarını yerinde inceleyerek, yapılacak çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü İsmail Acar’ talimat verdi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Meclis Üyesi İsmail Pencik ve Ömerli Mahalle Muhtarı Hasan Aydemir ile birlikte Ömerli Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürü İsmail Acar’dan bilgi aldı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklama da “İznik Belediyesi olarak her mahallemize hizmet götürmek için ekiplerimiz zaman zaman gece gündüz çalışıyor. Ömerli Mahallemizde toprak kaymasını önlemek için taş duvarlar işledik. Aynı zamanda bunların üzerlerini düzenleyerek mahalle sakinlerin kullanımı için kamalya ve oturaklar yerleştireceğiz. Mahallemizin umuma açık tuvaletlerini yeniden dizayn edeceğiz.Mezartaşı bölgesinde düzenlemenin yanısıra, 500 yüzyıllık tarihi çınar ağacı çevresinde düzenleme yapılarak hizmete sunacağız” dedi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, takdirle karşıladıklarını belirten Ömerli Mahalle Muhtarı Hasan Aydemir ise ” Belediye Başkanı Osman Sargın ve ekibinin Ömerli mahallemize ve İznik’e kattıkları başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Çalışmaların başarılar diliyorum” dedi.

İZNİK’TE MAHALLELER MERCEK ALTINDA Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.