Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

K Partili gençlerden Bursalı vekillere ziyaret

28 Temmuz 2018
K Partili gençlerden Bursalı vekillere ziyaret için yorumlar kapalı
K Partili gençlerden Bursalı vekillere ziyaret

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları, yeni seçilen 27. Dönem Bursa Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ettiler. İlçe Gençlik Başkanlarının da katıldığı ziyarette, Milletvekillerine hayırlı olsun dileklerini ileten gençler daha sonra AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısına katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarihi konuşmasını yerinde dinleme fırsatı buldular.

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, heyet halinde önce TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanlığı’na seçilen Hakan Çavuşoğlu’nu da ziyaret ettiklerini, ardından diğer Milletvekilleri ile makamlarında görüştüklerini belirtti. Başkan Köse, daha sonra da AK Parti’nin TBMM Grup Toplantısına katılarak Partilerinin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının konuşmasını dinlediklerini vurguladı.

Ziyaretler sırasında AK Parti Bursa Milletvekillerine başarı ve hayırlı olsun dileklerini ilettiklerini vurgulayan Başkan Tarık Köse, il ve ilçe gençlik kolları olarak seçim çalışmalarında gayretli bir çalışma içinde olduklarını hatırlattı. Başkan Köse, Bursalı Ak Gençlerin bundan sonrasında da var güçleri ile çalışacağını belirterek,  “TBMM’deki ziyaretlerimizde partimizin gençlere yönelik programlarına önem veren, seçimlerde bize güvenen ve seçim sonrasındaki ziyaretleriyle bizleri onurlandıran değerliMilletvekillerimize bundan sonrada her türlü desteğe hazır olduğumuzu ilettik ve güvenleri için kendilerine teşekkür ettik” dedi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.