Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Kadınların Bursaspor aşkı

29 Mart 2013
Kadınların Bursaspor aşkı için yorumlar kapalı
Kadınların Bursaspor aşkı

22 Şubat’ta kurulan Bursaspor Kadın Taraftar Derneği’nin başkanı Hatice Temel, “Amacımız Bursaspor’a katkıda bulunacak projelerde başrol oynamak” dedi.

Bursasporlu kadınlar dernek çatısı altında toplandı… 22 Şubat’ta kurulan ve faaliyetlerine başlayan Bursaspor Kadın Taraftar Derneği, 7 kurucu üye ile yola çıktı. Hatice Temel’in başkanlığını yaptığı dernekte Sibel Tarcın başkan yardımcısı Dilek Derya, Mehtap Gerçeksöz, Ayşe Emir, Deniz Yıldız ve Dilara Özkıral da kurucu üye olarak görev yapıyor. Başkan Hatice Temel, zor ve meşakkatli bir yola çıktıklarını ancak Bursa’ya ve Bursaspor’a değerli katkılarda bulunacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

ÇOCUKLARA YÖNELİK PROJELER

Temel, “Bir ilke imza attığımızı düşünüyorum. Bursa halkının Bursaspor konusundaki sıkıntılarını yapacağımız söyleşilerle kamuoyunun gündemine taşıyıp, Milli Eğitim ile ortak projeler yürütüp özellikle ilkokul çağındaki çocuklarımızı Bursaspor’la buluşturmayı hedefliyoruz. 50. kuruluş yılı sebebiyle şehrimizin farklı noktalarında Bursaspor resim sergileri, fotoğraf sergileri düzenlemek, Bursaspor adına şiir yarışmaları düzenlemek amacındayız. Özellikle gençliğe ve çocuklarımıza ‘nasıl keyifli maç seyredilir’ bunun eğitimini kurumlardan alacağımız desteklerle nasıl yapabiliriz gibi önemli konular üzerinde yoğunlaşacağız” diye konuştu. (Havadis16 Spor Gazetesi)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.