Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Kaptanın gözyaşları…

14 Ekim 2015
Kaptanın gözyaşları… için yorumlar kapalı
Kaptanın gözyaşları…

2016 Avrupa şampiyonası (EURO 2016)’ya katılma vizesi alan A Milli Futbol Takımı’nda kaptan Arda Turan saha içinde mutluluk gözyaşları döktü.

Ay-yıldızlı ekip A Grubu son maçında İzlanda’yı 1-0 mağlup ederek en iyi üçüncü kontenjanından Fransa’da düzenlenecek 2016 Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı. Barcelonalı yıldız Arda Turan karşılaşmanın ardından çimlerin üzerinde sevinç gözyaşları döktü. Yıldız oyuncu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Ülkemize bir nebze armağan verebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Yaşanan terör saldırıları nedeniyle ülkeye başsağlığı dileyen Arda, “Üzüntüyü en içten paylaşıyoruz. Letonya maçından sonra ‘hayal satmıyoruz savaşacağız’ dedik. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Emek verdiler, inandılar. Taraftar, basın; onlar eleştiriyor… Biz eleştiriyoruz… Güzel şeyler paylaşıyoruz. Ülkemize bir nebze armağan verebildiysek ne mutlu bize. Bu seviyelerde olmak önemli. O bayrağı dalgalandırmak önemli. Bu takım bir yere gidince başarabilecek güçte” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.