Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Karaburun’dan iddialara yanıt

20 Haziran 2015
Karaburun’dan iddialara yanıt için yorumlar kapalı
Karaburun’dan iddialara yanıt

AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Gazeteci Cennet Cankılıç’ın Bursa.com ve Havadis16.com’daki köşe yazısında yer alan iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi.

İşte Karaburun’un sosyal medya hesabından paylaştığı o metin:

TEKZİP YAZISI

Sn.Cennet Cankılıç

19/06/2015 tarihli köşe yazınızda yaptığınız değerlendirmede şahsıma yönelik olarak , Gezi olaylarıyla alaka kurup şahsımı kamuoyu nezdinde zan altında bırakmaktasınız.
Öncelikle sizin de yazınızın bütünü içinde ifade ettiğiniz gibi tanımadığınız bir şahıs hakkında, bilgi ve belgeye dayalı olmayan yaklaşımınızın ahlaki değerlerle örtüşmediğini hatırlatmak isterim. Aslında cevap vermenin bile zait olacağı böyle konularda sadece halkımızın haksız zanlara düşmemesi için yazıyorum.
Ben, tanıyabildiğim aile şeceremize göre(birkaç kuşak) milli değer ve milli irade yönünde siyasi tercihi olan bir geleneğin çocuğuyum. Bu çizgide duruşumuzu ispat etmeye ihtiyaç da duymuyorum. Sadece beyanın yeterli olacağını düşünüyorum.
İşte böyle bir aile geleneğine sahip birisi olarak sıradan bir ağaç ve çiçek mücadelesi olmanın ötesinde, milli iradeye bir kalkışma olduğunu düşündüğüm Gezi olaylarıyla şahsımı fikren ve fiilen irtibatlandırmaya çalışmanız; eğer bir gaflet değilse nedenini bilemeyeceğim bir haksızlıktır. Zira bahsettiğiniz olaylara benim fikren taraf olamayacağım gibi fiilen (bedensel olarak) da katılmam mümkün değildir. Bu açıklamam bir savunma değil, bir yanlışın düzeltilmesidir.
Selamlarımla…

25.Dönem Ak Parti Bursa Milletvekili
Bennur Karaburun

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.