Havadis16.com - 09 Aralık 2018, Pazar

Kedicikler ‘itirafçı’ oldu!

18 Temmuz 2018
Kedicikler ‘itirafçı’ oldu! için yorumlar kapalı
Kedicikler ‘itirafçı’ oldu!

ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda gözaltındaki şüphelilerden aralarında Oktar’ın da bulunduğu 92 şüpheli savcılığa çıkarıldı. Bu arada emniyet sorgularında bazı kediciklerin itirafçı olarak çok kritik bilgiler verdikleri ortaya çıktı. İstanbul başsavcılığı, Adnan Oktar ve Kedicikleri sorgulamak için 40 savcı görevlendirdi. Dosyada 20’yi aşkın çocuğun mağdur sıfatıyla ifadesi yer alırken, İsveç’ten gelen Serra M. isimli küçük kız, 9 yaşındayken Adnan Oktar’a annesi tarafından sunulduğunu anlattı. İşte Adnan Oktar operasyonunda ortaya çıkan son detaylar ve gün boyu yaşananlar…

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençAdnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınan ve emniyetteki işlemleri sona eren aralarında Adnan Oktar’ın da bulunduğu 92 şüpheli Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Şüphelilerden 3’ü emniyetten serbest bırakılırken, 92 kişinin emniyetteki işlemleri ise devam ediyor.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençBAZI KEDİCİKLER İTİRAFÇI OLDU… Bu arada, şüphelilerin emniyetteki ifadelerinin yaklaşık 2 bin sayfayı bulduğu, bazı şüphelilerin de itirafçı olduğu öğrenildi.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrenç40 SAVCI GÖREVLENDİRİLDİ… Şüphelilerin ifade işlemleri için Çağlayan Adliyesi’ndeki Terör ve Organize Suçlar bürosundan çalışan 40 savcı görevlendirildi.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençBu arada, şüphelilere isnat edilen ana suçlar arasında “silahlı suç örgütü kurmak”, “örgüte üye olmak”, “çocukların cinsel istismarı”, “kişinin hürriyetinden yoksun bırakılması” ve “cinsel saldırı”nın bulunduğu ifade edildi.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençADNAN OKTAR’IN CEVAP VERMEDİĞİ TEK SORU… Adnan Oktar’a emniyette ilk etapta yaklaşık 30 soru soruldu. Oktar, çocuğa yönelik cinsel istismar askeri casusluk, hayali ihracat gibi suçlamaları reddetti, Türkiye’ye hakaretleriyle tanınan İsrailli bir milletvekiliyle 20’yi aşkın görüşme hatırlatılıp “İsrail ajanı mısın?” diye sorulunca ise susma hakkını kullandı.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrenç20 ÇOCUK ŞİKAYETÇİ OLARAK İFADE VERDİ… Soruşturma dosyasında, 20’yi aşkın çocuğun mağdur sıfatıyla ifadesinin de yer aldığı öğrenildi. İsveç’ten gelen Serra isimli küçük kızın ifadesi kan dondurdu. Serra M. 9 yaşındayken Adnan Oktar’a annesi tarafından sunulmuş.

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençİSVİÇRE’DEN GELDİ: Mağdurlardan biri de 15 yaşındaki Serra M. İsviçre’de yaşayan Serra M. Oktar’ın gözaltına alındığını duyduktan sonra İstanbul’a gelerek ifade verdi. 9 yaşında Adnan Oktar’la tanıştırılan Serra M.’nin anlattıkları dehşet verici. Serra M. Adnan Oktar’a götürülmesi ve örgütten başından geçenleri şu korkunç ifadelerle anlatıyor:

Kedicikler 'itirafçı' oldu! 40 savcı görevlendirildi anlatılanlar iğrençANNEM GECE 3’TE BENİ SÜSLEYİP ADNAN OKTAR’A GÖTÜRÜYORDU : “9-10 yaşımdayken annem Adnan Oktar’la iletişime geçiyordu. Gece saat 3’te annemi arıyorlardı. Annem beni kaldırarak makyaj yapıyor, elbise giydiriyor onların stüdyosunun olduğu yere götürüyordu.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.