Havadis16.com - 17 Aralık 2018, Pazartesi

“Kimse partinin üstünde değil “

4 Kasım 2017
“Kimse partinin üstünde değil “ için yorumlar kapalı
“Kimse partinin üstünde değil “

İnternethaber.com sitesinde yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel BaşkanıRecep Tayyip Erdoğan , AK Parti’de hiç kimsenin kendi kişisel kariyer planlarını ve hırslarını partinin üzerine tutmaya hakkı olmadığını söyledi. İstifa eden belediye başkanları ve parti yöneticilerine teşekkür eden Erdoğan, değişimin devam edeceğini söyledi.

Erdoğan, AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu. İstifa eden kimseye vefasızlık gösterilmeyeceğini söyleyen Erdoğan şöyle konuştu:

“Hem içeride hem dışarıda ne kadar şer güç varsa, ülkemizi ve partimizi yıkmak için var gücüyle çalışıyor.

Hiç kimsenin kendi kişisel ajandasını, kişisel kariyer planını, kişisel hırslarını AK Parti’nin üzerinde tutmaya hakkı yoktur. Teşkilatlarda ve belediyelerde başlattığımız değişim süreci, ülkemize ve milletimize karşı sorumluluklarımızı çok daha güçlü şekilde yerine getirme amacı taşıyor.

 Kimse bunu farklı yerlere çekmesin. Yoksa bizim ne teşkilatlarımızda görev yapmış arkadaşlarımıza, ne belediye başkanlarımıza vefasızlık göstermek gibi bir niyetimiz asla yoktur, olamaz.

Milletimizin beklentilerine cevap verebilmek, şer şebekeleriyle giderek sertleşen mücadeleye çok daha sıkı şekilde hazırlanabilmek için bu değişimi gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz.

“GÖREVİNİ DEVREDEN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bu anlayışla görevlerini devreden arkadaşlarımıza teşekkür ederek, görevi devralan arkadaşlarımıza başarılar dileyerek, bu süreci devam ettireceğiz. Bu teşkilat içindeki hiç kimse AK Parti’nin üzerinde değildir, AK Parti de Türkiye’nin üzerinde değildir.

Bu değişim süreci devam edecektir. Teşkilat içinde hiç kimse AK Parti’nin üzerinde değildir. AK Parti de Türkiye’nin üzerinde değildir.

Dünya ve ülkemiz dönüm noktasından geçiyor. Tarihe ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmalıyız.

“CHP’NİN ÇİÇEK ATMADIĞI HİÇBİR İLLEGAL YAPI KALMADI”

94 yıllık bir maziye sahip olduğunu iddia eden bir partinin mevcut yönetim altında geldiği yer gerçekten içler acısı.

DHKP-C’den bölücü terör örgütüne kadar çiçek atmadıkları, destek çıkmadıkları, koruyup kollamadıkları hiçbir illegal yapı adeta kalmamıştır.

‘Atatürk’ün partisi’ iddiasındaki CHP, bugün Pensilvanya’nın partisi haline dönüşmüştür.

“CHP’NİN MİLLETE SÖYLEYECEK NE TEK BİR SÖZÜ NE DE BİR PROJESİ VARDIR”

Bugün CHP, siyaseten tükenmiş, bitmiş bir parti olarak adeta siyasi kadavra haline gelmiştir. Millete söyleyecek ne tek bir sözleri, ne de ülkeye önerebilecek tek bir projeleri vardır. Çok daha vahimi ise hamasetle iftirayla yalanla siyaset gemisini yürütebileceklerine inanmalarıdır.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.