Havadis16.com - 18 Ağustos 2018, Cumartesi

KSİAD, Üye ziyaretlerine devam ediyor

30 Mayıs 2014
KSİAD, Üye ziyaretlerine devam ediyor için yorumlar kapalı
KSİAD, Üye ziyaretlerine devam ediyor

Kayapa Sanayici ve İşadamları Derneği (KSİAD) tarafından Kayapa Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrika sahipleri ile yöneticilerinin birbirlerini daha yakından tanımaları amacıyla gerçekleştirilen işyeri ziyaretleri devam ediyor. KSİAD üyeleri son olarak Bölge ekonomisine değer katan Otosima Plastik San. Tic. A.Ş. ve Naf Metal Otomotiv A.Ş. firmalarında incelemelerde bulundu.

Yaptığı konuşmada KSİAD üyelerine hitap eden Otosima Plastik San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenice, 2004 yılında yeni fabrika yatırımını plastik enjeksiyon projesi ve yeni boyama hattı olarak Kayapa Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdiklerini söyledi. Mevcuttaki 5 boyama hattı ile günlük 18 bin adet orta boyutta parça boyayabilme kapasitesine sahip olduklarını belirtti.

İkinci olarak ziyaret edilen Naf Metal Otomotiv A.Ş. Üretim Müdürü İlker Ulaş Mollaoğlu ise, sac şekillendirme ve kalıpçılık faaliyet alanlarında hizmet verdiklerini söyledi. Mollaoğlu, “Hizmette kalite prensibiyle paydaşlarımızın talep ve beklentilerine sunmuş olduğumuz çözüm alternatifleriyle sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında tercih edilen bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz” dedi

Kayapa Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların birbirlerini daha yakından tanımaları ve bu bağlamda gelişecek işbirlikleri açısından üye ziyaretlerinin önemine dikkat çeken KSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korgavuş da, ev sahipliği için Otosima Plastik San. Tic. A.Ş. ve Naf Metal Otomotiv A.Ş. firmalarının yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.