Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

Kültürlü öğrenciler ormanlara sahip çıkıyor

24 Mart 2013
Kültürlü öğrenciler ormanlara sahip çıkıyor için yorumlar kapalı
Kültürlü öğrenciler ormanlara sahip çıkıyor

KÜLTÜRLÜ ÖĞRENCİLER ORMAN HAFTASINDA BULUTLARA YEŞİL BİR DAL UZATIYOR…

Özel Bursa Kültür Anaokulu öğrencileri, Orman Haftası kapsamında “Bulutlara Yeşil Bir Dal Uzatıyoruz” adlı resim çalışmalarını Korupark Alışveriş Merkezi’nde sergiledi. Sergi Kültürlü öğrencilerin velileri dışında alışveriş merkezindeki ziyaretçiler tarafından da ilgiyle izlendi.

Doğaya ve yeşil alanlara karşı duyarlılıklarını her fırsatta gösteren Kültürlü öğrenciler, Orman Haftası kapsamında “Bulutlara Yeşil Bir Dal Uzatıyoruz” adlı sergiyi Korupark Alışveriş Merkezi’nde izlenime sundu. Özel Bursa Kültür Okulları ve Korupark Alışveriş Merkezi işbirliğiyle gerçekleşen sergide Kültür öğrenciler bu konudaki duyarlılıklarını da göstermiş oldu.

Orman Haftasında doğaya sevgisini, ormanların korunmasını vurgulamak amacıyla açılan sergide Kültürlü öğrenciler, orman tahribatını, ormanda yaşayan canlıları, ağaçların dünya açısından önemini hayal güçlerini de kullanarak tuvale yansıttı.

“Bulutlara Yeşil Bir Dal Uzatıyoruz” sergisinin açılışında kurdele de kesen Kültürlü öğrenciler, ormanların tahribatına karşı mücadelelerine devam edeceklerini söyledi.

DANS GÖSTERİSİ DE SUNDULAR

Kültürlü öğrenciler ayrıca Korupark Alışveriş Merkezi’nde dans gösterisi de sunarak, göze hitap etmeyi de başardı. Mantarlar dansıyla dikkat çeken Kültürlü öğrenciler, yaptıkları dans şovla velilerinin ve alışveriş merkezinde bulunan ziyaretçilerin büyük beğenisini topladılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.