Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Kültürlü öğrencilerden mezuniyet coşkusu

4 Haziran 2015
Kültürlü öğrencilerden mezuniyet coşkusu için yorumlar kapalı
Kültürlü öğrencilerden mezuniyet coşkusu

Özel Bursa Kültür Okulları 8. sınıf öğrencileri, Ovaakça kampüsünde gerçekleştirilen geleneksel mezuniyet töreninde ortaokulu başarıyla tamamlayıp liseye coşku ve heyecanla yelken açtılar. Velilerin yoğun ilgi gösterdiği ve duygusal anların yaşandığı törende mezun olan öğrenciler mezuniyet belgelerini sınıf öğretmenlerinin elinden aldılar.

Gerçekleştirilen mezuniyet töreninde konuşan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, okul olarak 13 yıl önce eğitim yaşamına başladıklarını belirterek, bu 13 yıl içerisinde birçok başarıya imza attıklarını söyledi. Bulut, “Anaokulundan bu yana bizlere emanet ettiğiniz yavrularınıza gözümüz gibi baktık. Onlara eğitim alanında sunulabilecek her türlü imkânı sunduk. Yaklaşık 600 kadar öğretmen arkadaşımızla onların daha iyi şekilde eğitim alabilmeleri için çaba sarf ettik” dedi.

Özel Bursa Kültür Okulları’nın başarısında, eğitim kadrosunun çok büyük emekleri olduğunu dile getiren Özel Bursa Kültür Okulları Genel Müdürü Orhan Karakoç ise, başarıda velilerin de payının büyük olduğunu söyledi. Kendileri ile birlikte gayret sarf ettikleri için velilere teşekkür eden Karakoç, öğrencilere önümüzdeki yıllarda başarılar diledi.

Öte yandan törende, Özel Bursa Kültür Okulları Genel Müdürü Orhan Karakoç tarafından bu yıl Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) tüm soruları doğru cevaplayarak, 700 tam puan alan öğrencilere de teşekkür plaketi verildi.

Havai fişek gösterisiyle renklenen gecede, öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla heyecan doruğa çıktı. Hep birlikte şarkılar söyleyip eğlenen öğrenciler, önce Özel Bursa Kültür Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan müzik grubuyla, ardından da Bakkal grubuyla coşkulu saatler yaşadılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.