Havadis16.com - 20 Eylül 2018, Perşembe

KURSİYERLERİN ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

26 Mart 2016
KURSİYERLERİN ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ için yorumlar kapalı
KURSİYERLERİN ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Resim Atölyesi’nde eğitim alan kursiyerler çalışmalarını Konak Kültürevi’nde düzenledikleri sergide izlenime sundu. Nilüfer  Belediyesi Altınşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Resim Atölyesi’ne katılan kursiyerler çalışmalarını sanatseverlerin beğenisine sundu. 10 kursiyerin 6 ay boyunca tuvale yansıttığı çalışmalar, Konak Kültürevi’nde açılan sergide sanatseverlerle buluştu. Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç’ın açılışına katıldığı sergide 34 yağlıboya eser yer aldı.

Zekiye Doğan’ın verdiği eğitimler sonucu ortaya çıkan eserler büyük ilgi gördü. Kursiyerlerle birlikte eserleri sergilemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Eğitmen Zekiye Doğan, sanata verdiği destek için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür etti.

Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç da  başarılı çalışmaları için, kursiyerleri tek tek kutladı ve “Sizin destekleriniz ve ilginiz bizim için çok değerli. Burada çok değerli 34 eseri sergilemenin gururunu yaşıyoruz” dedi. Konak Kültürevi’nde açılan sergi 31 Mart tarihine kadar izlenime açık kalacak.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.