Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Matlı “30 Mart’ta Bursa kazandı

2 Nisan 2014
Matlı “30 Mart’ta Bursa kazandı için yorumlar kapalı
Matlı “30 Mart’ta Bursa kazandı

 

AK Parti Bursa Milletvekili Önder MATLI, Yerel seçimde Bursa’nın AK Partiye verdiği destekten dolayı hemşerilerine teşekkür etti.

Yerel seçimlerle ilgili bir değerlendirme yapan AK Parti Milletvekili MATLI, “Bursa Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’A ve AK Kadrolara geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi desteğini sürdürmüştür. Alınan sonuçlar istikrarın devamı açısından son derece önemlidir. AK Parti olarak her seçim oylarımızı artırıyoruz. 2009 Yerel Seçimlerinde 12 olan ilçe Belediye Başkanlığı sayımızı 15’e yükselttik. Şüphesiz Başbakanımızın şahsında AK Partiye büyük bir teveccüh vardır. Millet, iradesine uzanan elleri ve kirli ittifakları 30 Martta sandığa gömmüştür. Yapılan hizmetlerin devamı noktasında bu destek son derece önemlidir. Son yaşanan süreç bu desteği çok daha önemli kılmıştır” dedi.

Seçimler öncesi Bursa merkez ve ilçelerde yoğun seçim çalışmaları yürüttüklerini, vatandaşlarla bir araya gelerek halka Genel ve Yerel projelerini ve seçimlerin önemini anlattığını dile getiren MATLI, “Bursa Büyükşehir ve 15 ilçemizde AK Parti olarak birinci parti çıktık. Biliyoruz ki, yerel siyaset ve yerel yönetimler demokrasinin temelidir bu yüzden yerelde ne kadar güçlü olursanız, yerel düzeyde katılım mekanizmalarına ne kadar geliştirebilirseniz, o ölçüde demokrasiniz de sağlam temeller üzerinde yükselir. Çok şükür, AK Parti belediyeciliğinin yılların verdiği tecrübe ile ülke genelinde çok güzel örnekler ortaya koyduğunu görüyoruz. Bu başarılı hizmetlerin arkasında büyük bir beyin gücü, büyük bir yetişmiş kadro var ve milletimiz de bunu görüyor. Halkımızın verdiği desteğe çok teşekkür ediyoruz. Bir kez daha Bursa kazandı. Bursa’nın modern belediyecilik hizmetlerini devam ettirmesi ve kırsala da bu hizmetlerin ulaştırılması için hem Belediye başkanlarımız hem de milletvekilleri olarak elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyacağız” diye konuştu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.