Havadis16.com - 25 Mayıs 2018, Cuma

Medcezir 27 Aralık yeni bölüm izle

27 Aralık 2013
Medcezir 27 Aralık yeni bölüm izle için yorumlar kapalı

medcezir

Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır… Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Mert’le geçirdikleri gece Eylül’e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül de o gece kalbini usulca Mert’in ellerine bırakır.

Selim’le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya’nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar…

Kenan’ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet Yaman’ın eline ulaşır… Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez… Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman’ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır.

Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.

Yalan Mira’nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira’yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir.

İşte yeni bölüm,

Medcezir 27 Aralık yeni bölüm izle Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.