Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

Mesten, Ortabağlar Spor Kulübü’nde

11 Haziran 2018
Mesten, Ortabağlar Spor Kulübü’nde için yorumlar kapalı
Mesten, Ortabağlar Spor Kulübü’nde

24 Haziran seçimleri öncesinde, AK Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Osman Mesten, Yıldırım İçesinde çalışmalarını sürdürdü. Mesten’e AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı İsmail Özkan’da eşlik etti.

Ziyaretlerine, AK Parti İlçe Teşkilatı Yöneticileri ile birlikte, Prof. Tezok Caddesi esnafı ile başlayan Mesten, halktan 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Bölge sakinlerinden bir vatandaşın evine konuk olan Mesten, sonrasında Ortabağlar Spor Kulübü Yöneticileri ile bir araya geldi. Kulüp Yöneticilerinin forma hediye ettiği Mesten, Ortabağlar Spor Kulübü’ne başarılar diledi.

Yıldırım İlçesi’ndeki temaslarını sürdüren Mesten, Yunus Emre Mahallesi’nde Giresun, Tirebolu ve Güceliler Derneği adına verilen iftara da katıldı. Burada konuşan Mesten, “Milletimizin kaderini belirleyecek seçimlere az bir zaman kaldı. Ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için, küresel bazlı projelerin devamı için daha çok çalışıp üreteceğiz. Milletimiz gerçeği görüyor ve bu hedeflerin AK Parti ile başarılacağının cevabını 24 Haziran günü verecek” şeklinde konuştu.

Mesten son olarak Kütahya Kızılçukurlular Derneği üyeleri ile bir araya gelerek günü sonlandırdı.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.