Havadis16.com - 23 Ekim 2018, Salı

MHP’de aday adayları çoğalıyor

16 Mart 2015
MHP’de aday adayları çoğalıyor için yorumlar kapalı
MHP’de aday adayları çoğalıyor

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi eski Denizli Ticaret Odası Başkanı Nail Kalemci, Kale eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 21. dönem milletvekili Ali Keskin ve Dr. Şule Türkarslan, parti binasında düzenledikleri basın toplantısı ile milletvekili aday adaylıklarını açıkladı.

Milletvekilliği aday adaylığı açıklamalarına MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet Salih İrdem, Kadın Kolları Başkanı Nihan Cihan Özden, eski İl Başkanları, İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı. Aday adaylarından MHP 21. Dönem Milletvekili Ali Keskin, aday olma gerekçesinin tabanın sesi olduğunu belirttiği konuşmasında, “Hemşehrilerimizden aday olmam yönünde ısrarların artması sonucu partimi ve siz değerli dava arkadaşlarımı tarihi 7 Haziran seçimlerinde yalnız bırakmamak adına aday adayı olmaya karar verdim. Rabbim bizleri siz değerli dava arkadaşlarımıza, hemşehrilerimize, yüce Türk milletine mahcup etmesin ve layık olmayı nasip eylesin. İki ayda bir il merkezinde ve ilçe merkezlerinde istişare toplantıları yaparak teşkilatlarımızın, kardeş kuruluşlarımızın, partililerimizin ve hemşehrilerimizin katılacağı halk günü adı altında etkinlikler tertip etmek kaydı ile seçmenlerimizle ve partililerimizle devamlı bir arada olacağız. Belirli aralıklarla il ve ilçe merkezinde ki esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarına çare olmaya gayret edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yetiştiği ülkü ocaklarımızın ve ülkücü işçiler derneklerimizin seminer, konferans ve benzeri tüm sosyal etkinliklerinde maddi manevi her türlü desteği vereceğiz. Kardeş kuruluşlarımız olan bütün sivil toplum kuruluşlarımızdaki üyelerimizin her daim yanlarında olacağız ve uğradıkları tüm haksızlıklarda dik duruş sergilemek kaydı ile hak arama mücadelelerinde hukuki ve manevi her türlü desteği sonuna kadar vereceğiz’’ dedi.

Toplantılarda diğer aday adayları da MHP’den aday adayı olduklarını açıklayarak, bu seçimlerde MHP’nin büyük çıkış yakalayacağını söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.