Havadis16.com - 20 Eylül 2018, Perşembe

MHP’li Koçdemir fabrikaları gezdi

30 Ocak 2014
MHP’li Koçdemir fabrikaları gezdi için yorumlar kapalı
MHP’li Koçdemir fabrikaları gezdi

Fabrika çalışanlarını ziyaret eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir,  “Biz Bursa’nın başkanı olmaktan ziyade Bursa’nın ve Bursalıların işçisi olmak için göreve talip olduk” dedi.

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Koçdemir, çeşitli fabrikalarda çalışan işçilerle bir araya geldi.  Bursa’nın tarım, tarih ve turizm kenti olmasının yanı sıra aynı zamanda Türkiye’nin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olduğunu hatırlatan Dr. Koçdemir,  Bursa nüfusunun önemli bir kısmının fabrikalarda çalıştığını söyledi.

Ziyaret ettiği fabrikalarda çalışanların sorunlarını dinleyen Koçdemir, “bu fabrikalarda mesai harcayan kardeşlerimiz,  ürettikleri ürünlerle Bursa’nın adının dünyanın birçok bölgesinde duyurulmasına katkı  sağlıyorlar” dedi.

PARANIZ CEBİNİZDE KALACAK

Bursa nüfusunun önemli bir kesimini oluşturan ve ‘orta direk’ diye tabir edilen  vatandaşların sorunlarını yakından bildiklerini ve buna göre projeler hazırladıklarını aktaran Dr. Koçdemir,  “Sabahın ilk ışıkları ile evine ekmek götürmek için  evinden çıkarak yaşam mücadelesi verene bu insanlarımızın bütçelerine katkı sağlamak ve sırtlarındaki yükü hafifletmek bizim boynumuzun borcu.

Zaten zor şartlarda çalışarak kazandıklarının ceplerinde kalması için çaba sarf edeceğiz. Bunun için özellikle  sabah ve akşam saatlerinde ulaşımı ucuzlatmak, çocuklarını okutmaya çalışan ailelere burs desteği gibi aile bütçelerine destek sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz. Onlar nasıl Bursa’ için çalışıyorlarsa biz de onlar için çalışacağız.

Biz Bursa’nın başkanı olmaktan ziyade Bursa’nın ve Bursalıların işçisi olmak için göreve talip olduk” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.