Havadis16.com - 16 Ocak 2019, Çarşamba

Mudanya CHP Belediye Başkan Adayları vitrine çıktı

30 Eylül 2013
Mudanya CHP Belediye Başkan Adayları vitrine çıktı için yorumlar kapalı
Mudanya CHP Belediye Başkan Adayları vitrine çıktı

Mudanya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe teşkilatı, 6 Ekim’de sandıkla belirlenecek belediye başkan adayını, 8 aday adayını üyeleriyle ile tanıştırıp kendileri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

CHP İl Başkanı Metin Çelik ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra eski Milletvekili Yahya Şimşek, basın mensupları ve üyeler toplantıya katıldı. CHP Mudanya Kadın Kolları Başkanı Sevtap Esen’in hoş geldiniz konuşmasının ardından Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Ihlamur, “Başkanlık görevini devraldığım günden sonra üyelerimizle karşılaştığım her yerde büyük ilgi gördüm. Bu karşılaşmalarımızda benden istedikleri vardı, ama benim aklımda en önemli iki nokta vardı. İlki adayımız içimizden olacak, ikincisi demokratik yolla seçeceğimize il başkanımızın büyük desteğiyle ben bu sözü size verdim. Bu verdiğim sözü tutmanın verdiği huzurla karşınıza çıkıyorum. Benim ricam tek aday kalınca kırılmadan, darılmadan, arkasında olacağına siz de söz veriyor musunuz?” dedi.

Daha sonra İl Başkanı Metin Çelik, Mudanya Belediye Başkan Aday Adayları Ali Kaya, A.Sami Kahveci, Denizhan Sezgin, Hayri Türkyılmaz, Hürriyet Aslıkara, Rıdvan Çalışkan, Rüştü Cozlan, ve Sevilpamirol’u kürsüye çağırarak birlik beraberlik mesajı verdi. Çelik, “Bizleri bu değerli aday adaylarımızla bir araya getirdiği için ilçe başkanıma teşekkür ediyorum. 6 Ekim Pazar günü sandıktan çıkan hangi arkadaşımız olursa olsun 30 Mart 2014 akşamına kadar alın terimizin son damlasına kadar onların yanında olacağımıza söz veriyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.