Havadis16.com - 11 Aralık 2018, Salı

Mudanya’da kuşak heyecanı

26 Ekim 2015
Mudanya’da kuşak heyecanı için yorumlar kapalı
Mudanya’da kuşak heyecanı

Mudanya Gençlik ve Spor Kulübü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan Karate ve Taekwondo kurslarında “2015 yılı 3.Dönem Kuşak Terfi Sınavları” büyük bir heyecana sahne oldu.

Karate ve Taekwondo Federasyonları sınav talimatı gereği yılda üç kez dört ayda bir yapılması gereken Terfi Sınavlarının bu yıl için sonuncusu olan sınavda Karate branşında 21 Tekvando branşında ise 29 sporcu katıldı. Kuşak Terfi Sınavlarına, İlçe Spor Müdürü Tahir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, Tekvando İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın , İlçe Halk Eğitim Müdürü Remzi Ataman, kulüplerin branş sorumluları, sporcular, velileri ve misafirler katıldı.

ŞEKER’DEN VELİLERE TEŞEKKÜR

Törende konuşan Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü  Osman Şeker, ailelere çocuklarının boş zamanlarını bu şekilde değerlendirmelerini sağlayarak kendilerine, ailesine ve vatanına faydalı bireyler yetiştirme gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Sınav öncesi konuşan İlçe Spor Müdürü Yılmaz ve Tekvando İl Spor Temsilcisi Aydın, sporculara ve ailelerine hoş geldiniz diyerek katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Karate Antrenörü Emel Doğan ve Taekwondo Antrenörü Hasan Torun yönetiminde ve gözetiminde federasyonların sınav talimatı gereği çalışmalarda bulunan sporcuların dönem içinde öğrendikleri teknikleri sergilerken oldukça heyecanlı oldukları gözlendi. Sınav ve Kuşak takımı ile terfi sertifikalarının verilmesinin ardından, Muharrem Ayı ve Aşure günü olması sebebi ile Mudanya Gençlik Spor Kulübü Başkan Hasan Torun öncülüğünde kulübün sporcu velilerinin katkıları ile “Aşure Dağıtım Etkinliği “ düzenledi.

Haber: Hakkı Ovatman

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.