Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Mudanya’da müthiş kampanya start aldı “3.2.1başla!”

3 Haziran 2015
Mudanya’da müthiş kampanya start aldı “3.2.1başla!” için yorumlar kapalı
Mudanya’da müthiş kampanya start aldı “3.2.1başla!”

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Coca-Cola’nın “3.2.1 Başla!” programı çerçevesinde İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu’na spor salonu kazandırıldı.

İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu’nun Fiziksel Aktivite Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi. Öğrenciler jimnastik, step, masa tenisi aktiviteleriyle hareketli ve keyifli saatler geçirdi. Bunu yanı sıra Mudanya Dörtçelik Anadolu Teknik Lisesi’nin dış bahçesi ise çok amaçlı oyun sahalarına dönüştürüldü. Okullara spor malzemesi desteği sağlanarak öğrenciler için çeşitli aktivite ve spor olanakları yaratıldı.

Mudanya’da iki, Bursa genelinde ise toplamda on dört okula kazandırılan fiziksel aktivite oyun alanları, fiziksel aktivite salonları ve spor ekipmanlarıyla program kapsamında desteklenen okul sayısı 72’ye yükseldi. Sekiz ilde 50 bine yakın genç 3.2.1 Başla! Aktiviteleriyle harekete geçti.

Okul Müdürü Ramazan Erkoç, “3.2.1 Başla projesi kapsamında okulumuza kazandırılan fiziksel aktivite salonu ile şu anda öğrencilerimiz faydalanmaya başladı. Yaz dönemi ve diğer zamanlarda bu salonumuzdan velilerimizde faydalanabilecekler” diyerek yeni projelerle faydalı olmayı amaçladıklarını söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.