Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Mudanyaspor’da hedef 3. lig

29 Nisan 2014
Mudanyaspor’da hedef 3. lig için yorumlar kapalı
Mudanyaspor’da hedef 3. lig

Bursa Süper Amatör Play-Off grubunu 1.nci sırada tamamlayan Mudanyaspor, Bursa Süper Amatör lig şampiyonu olarak (BAL) Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Başkan Yardımcısı Mustafa Ay, Meclis üyesi Ali Polat’la Mudanyasporlu taraftarlarla birlikte izledikleri karşılaşmada Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı önceki hafta garantileyen  Mudanyaspor, ilçe stadyumunda konuk ettiği İnegöl Kafkasspor’a 1-0 yenilmesine rağmen Play-Off grubunu 10 puanla 1.nci sırada bitirerek Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi.
Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte uzun bir maraton sonucunda şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Mudanyasporlu futbolcular ve teknik heyet şampiyonluk sevincini  taraftarlarla birlikte kutladı. Kutlamaların ardından soyunma odasına giden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sahada ter döken tüm sporcuları ve teknik heyeti tek tek öperek kutladı.
Sevinçlerinin çok büyük olduğunu söyleyen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz,” Öylesine mutlu ve huzurluyum ki bunu anlatmak mümkün değil. Mudanyaspor, Mudanya’nın göz bebeğidir. Taraftarlarıyla bir bütün olarak sahalarda centilmence mücadele ederek ipi göğüsleyip BAL bölgesel amatör lige çıkması bizleri mutlu etti. Takımızın ve bizim artık önümüzde bir hedef var, 3. cü profesyonel lig. Mudanyaspor bu güce ve beceriye sahip bir takımdır.  Mudanya Belediyesi olarak bu konuda üzerimize düşen ne görevler varsa yapmaya hazırız. Mudanyaspor’a gönül vermiş tüm taraftarlarımızda hem Mudanyaspor’un hem de taraftarlar olarak kendilerinin bir kez daha 3. profesyonel lig havasını daha solumayı arzuladıklarını belirtiyorlar, bizlerde bunu sağlamak için elimizden geleni yapacağız, bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 

mudanya1 mudanya3

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.