Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

Mudanyaspor’da Recep Günay sürprizi

22 Haziran 2015
Mudanyaspor’da Recep Günay sürprizi için yorumlar kapalı
Mudanyaspor’da Recep Günay sürprizi

Mudanyaspor’da geçen hafta yapılan ve  16 üyenin katılımıyla gerçekleşen kongrede alınan kayyum kararının Dernekler Müdürlüğü’nden dönmesinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Bursaspor’un 1999-2000 yıllarında başkanlığını yapmış olan Recep Günay olağanüstü kongre öncesi adaylığı açıkladı.
Mudanyaspor’da yenilenen kongre kararı sonrası Bursaspor eski başkanı  Recep Günay Mudanyaspor yönetimine aday olduğunu açıkladı. Günay yaptığı açıklamasında Mudanya ve Bursa sporuna katkıda bulunmak amacıyla sporun içinden gelen birisi olarak Mudanyaspor’u önceki yönetimin desteğiyle çok iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını söyledi. Günay, Mudanyaspor’u 2. Lig’e çıkarmayı planladıklarını belirterek, “Yaptığımız anlaşmalar sonucu Bursaspor’un pilot takımı olarak Mudanyasporlu gençlerin bir hedefe yönelmeleri, Bursaspor’da oynayabilmeleri için imkan sağlayacağız. Bursaspor yönetimi ile birlikte el ele vererek Mudanyaspor’u iyi yerlere getirebilmek için sadece ben değil, biz olarak yönetime talibiz” dedi.
Mudanyaspor’da halen başkanlık görevini yürüten Rüştü Cozlan ise, Mudanyaspor’u şu ana kadar kendi katkılarının dışında sadece yüzde 25’lik bir destekle götürmeye çalıştığını fakat bu noktadan sora yapacak bir şeyin kalmadığı söyledi. Cozlan, başkanlığı bırakmaktan duyduğu büyük üzüntüyü dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.