Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

Muhteşem Yüzyıl 121 Bölüm Fragmanı 29 Ocak 2014 Çarşamba

29 Ocak 2014
Muhteşem Yüzyıl 121 Bölüm Fragmanı 29 Ocak 2014 Çarşamba için yorumlar kapalı

Star Tv’nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl, yine nefes kesecek. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Mustafa, Selim’i yeniçerinin elinden kurtarıyor! Selim ise olanlardan Mustafa’yı sorumlu tutuyor. Selim, ilk defa Süleyman ölürse kendisini nasıl bir kaderin beklediğinin farkına varır.Hürrem oğlunun hayatını kurtaran Mustafa’ya müthiş bir itirafta bulunuyor; “Keşke sen benim oğlum olsaydın”.

Muhteşem Yüzyıl 121. bölümde, Rüstem’in geçmişinden sürpriz bir ziyaretçi saraya geliyor. Kardeşi yıllar sonra Rüstem’in karşısına çıkıyor. Sinan karakterini; Serdar Orçin canlandırıyor.

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Selim’in korkularını gören Mihrimah, Mustafa ile büyük bir gerilim yaşar. Mihrimah bir tercih yapmak zorundadır. Bayezıt ve Selim’in hayatına karşılık Mustafa’nın hayatı.
Mihrimah’ın ihanetiyle Mustafa, geri dönülmez bir felakete sürükleniyor!

Muhteşem Yüzyıl 121. bölümde, Kanuni Sultan Süleyman hastalığı atlatabilecek mi? İyice ağırlaşan durumu üzerine buzlu suyla acılarını dindirmeye çalışan hekimler Süleyman’ın derdine care olabilecekler mi? Süleyman’ın hastalığından faydalanarak Şehzade Mustafa’nın tahta çıkmasını destekleyenler kurduklarını oyunu kazanabilecek mi? Hepsi bu hafta ekrana gelecek Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümünde.

Muhteşem Yüzyıl 121 Bölüm Fragmanı 29 Ocak 2014 Çarşamba Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.