Havadis16.com - 26 Eylül 2018, Çarşamba

MÜSİAD’dan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a hayırlı olsun ziyareti

30 Ocak 2014
MÜSİAD’dan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a hayırlı olsun ziyareti için yorumlar kapalı
MÜSİAD’dan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a hayırlı olsun ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Bursa Şubesi bir heyet olarak, Bursa İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, 10 Ocak 2014 tarihinde görevine başlayan Bursa İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı il emniyet müdürlüğündeki makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar temennisinde bulundu.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni Bursa’nın huzurlu bir şehir olduğunun altını çizerken bu huzurun devam etmesi için yeni emniyet müdürünün katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

Emniyet, Devletin Gülen Yüzü Olmalı

Başkan Hasan Çepni, Bursa halkının da güvenlik ve asayişi sağlayan ekiplere her zaman yardımcı olduğunu vurgulayarak “Emniyet teşkilatımız, devletin gülen yüzü ve şefkat eli olmalı. Bu önemli kurumdaki çalışkan arkadaşlarımızın gayretleriyle şehrimizin huzuru ve güvenliği üst seviyededir. Özellikle gençlerimizin kötü emelli kişilerin tuzaklarından korunması noktasında emniyetimizden hassasiyet bekliyoruz” dedi.

Bursa idaresinde sivil toplum örgütlerinin etkin olduğunu belirten Hasan Çepni “Biz, MÜSİAD olarak her zaman emniyet müdürlüğümüzün yanındayız. Bursa’da sivil toplum örgütleriyle yapılan iş birliği, emniyet açısından sonuca ulaşmada daha iyi neticeler elde edilmesini sağlar” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Bursa İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a, MÜSİAD Araştırma Raporlarından ‘Güven Ekonomisinde Büyümenin Finansmanı’ raporu Başkan Hasan Çepni tarafından takdim edilirken MÜSİAD heyeti, toplu fotoğraf çekiminin ardından Müdür Sabri Durmuşlar’a yönelik başarı temennileriyle makamdan ayrıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.