Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

MÜSİAD’dan Ulcay’a ziyaret

11 Haziran 2015
MÜSİAD’dan Ulcay’a ziyaret için yorumlar kapalı
MÜSİAD’dan Ulcay’a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürses ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Yusuf Ulcay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürses, Uludağ Üniversitesi’nin önümüzdeki dönemde önemli bir ivme kazanacağına inandıklarını ifade ederek, sanayi ve üniversite işbirliğinin önemine dikkat çekti.

MÜSİAD Bursa Şubesi, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı ziyaret etti. Karşılıklı işbirliği konularının ele alındığı görüşmede sanayi ve üniversitenin bir uyum içerisinde çalışması gerektiğine vurgu yapıldı.

Ziyarette Uludağ Üniversitesi’nin, Bursa’nın en önemli simgelerinden biri olduğunu dile getiren MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürses, “Uludağ Üniversitesi, eğitim kalitesi ve hayata geçirdiği önemli projeler ile şehrimizin en önemli simgelerinden biri haline gelmiştir. MÜSİAD olarak, önümüzdeki dönemde bu çalışmaların daha da ivme kazanacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Sanayi ve üniversite işbirliğinin Bursa için önemine de değinen Gürses, uyum içerisinde çalışmanın Bursa’ya değer katacağını söyledi. Gürses, MÜSİAD’ın Balkan ülkeleri ile ekonominin yanı sıra, eğitim açısından da güçlü bağlar kurduğunu sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, üniversitenin Bursa’nın STK’ları ile her anlamda işbirliğinin artacağını söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.