Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Nemanja Bozic İnegölspor’da

29 Ağustos 2013
Nemanja Bozic İnegölspor’da için yorumlar kapalı
Nemanja Bozic İnegölspor’da

Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Bosna Hersek Milli Takımı oyuncusu Nemanja Bozic’i transfer etti.
İlk kez mücadele edeceği Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Liginde kalıcı olmayı hedefleyen İnegöl Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bosna Hersek Milli Takımı oyuncusu Bozic’i kadroya dahil etmenin sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Adem Tayyar, “Nemanja Bozic Bosna Hersek Milli Takımı oyuncusu ve 2.05 boyunda. Pasör çaprazı olarak takımımızda yer alacak” dedi.
Bozic’in 45 kez Bosna Hersek Milli Takımında forma giydiğini ifade eden Tayyar şöyle konuştu:
“Geçen yıl Yunanisatan’ın Iraklıs takımında oynadı, 45 kez Bosna Hersek Milli Takımında forma giydi. İki yıl öncede Sırbistan Kupasını almış ve Sırbistan’da en skorer oyuncu seçildi. Uzun zamandır karşılıklı yaptığımız görüşmeler neticesinde Nemanja Bozic’i kulübümüze ve İnegöl’ümüze kazandırdığımız için çok mutluyuz. Hayırlı uğurlu olsun”.
İnegöl Belediyespor’a geldiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Nemanja Bozic ise, “Benim için her şey çok güzel. Tanıştığım insanların hepsi güzel. Olumsuz anlamda söyleyebileceğim herhangi bir şey yok. Daha önce Türkiye’ye ziyaretim olmuştu.‘Ankara’ya gelmiştim” diye konuştu.
Daha sonra Nemanja Bozic, kendisini turuncu-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Nemanja Bozic İnegölspor’da Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.