Havadis16.com - 20 Ekim 2018, Cumartesi

Nilüfer’de örnek işbirliği

27 Mart 2013
Nilüfer’de örnek işbirliği için yorumlar kapalı
Nilüfer’de örnek işbirliği

Nilüfer Kent Konseyi Emekliler Grubu, Coşkunöz Holding’in katkıları ile Kayapa İlkokulu ve Ortaokulu’nda kütüphane oluşturdu. Kütüphanenin açılışına katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “Sivil toplum örgütlerinin ve hayırseverlerimizin eğitime yaptığı katkı çok önemli. Geleceğe yatım anlamına gelen bu örnek işbirliği için Nilüfer Kent Konseyi ve Coşkunöz Holding yetkililerini tebrik ediyorum” dedi.

Nilüfer Kent Konseyi Genel Sekreteri Şazi Çavuşoğlu’nun da katıldığı törende konuşan Emekliler Grubu Başkanı Zeki Özbay ise Nilüfer Kent Konseyi binasında oluşturdukları kitap odasında topladıkları on binlerce kitabı Nilüfer’deki okulların yanı sıra diğer ilçelerdeki
okullara, ayrıca Doğu ve Güneydoğu’daki ihtiyaç sahibi köy okullarına gönderdiklerini belirterek, “Başlattığımız bu sosyal sorumluluk projesini Coşkunöz Holding gibi sponsorlar sayesinde gün geçtikçe ilerletiyoruz” dedi.
Coşkunöz Holding Kurumsal İletişim Sorumlusu Hakan Oğuz da projede yer almaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek “En değerli yatırımın geleceğe ve eğitime olduğuna inanan şirketimiz bu alandaki faaliyetlerini kararlılıkla sürdürecektir” diye konuştu.
Kayapa İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinin de katıldığı açılışın ardından Başkan Bozbey, Coşkunöz Holding’in katkılarından dolayı Hakan Oğuz’a plaket takdim etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.