Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Nilüfer’den bir başarı daha

22 Haziran 2015
Nilüfer’den bir başarı daha için yorumlar kapalı
Nilüfer’den bir başarı daha

Nilüfer Belediyespor’un başarılı bisikletçisi Sinan İli, Ankara’da düzenlenen Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası yarışlarında U17 kategorisinde birinci olarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Voleybol ve hentbolda elde ettiği başarılarla Bursa’yı ve Nilüfer’i en iyi şekilde temsil eden Nilüfer Belediyespor, bisiklet sporlarında da şampiyonlukların altına imza atmaya devam ediyor. 21 Haziran Pazar günü Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası’na katılan Nilüfer Belediyesporlu bisiktelçiler, katıldıkları yarışlarda çok sayıda derece elde etti.
U-17 kategorisinde Nilüfer Belediyespor’un ödüllü sporcusu Sinan İli birinci olarak Türkiye Şampiyonluğu’na ulaştı. Karaman, Isparta, Antalya ve Kütahya gibi 26 farklı şehirden 178 sporcunun katıldığı müsabakalarda ayrıca Nilüfer Belediyespor adına yarışlara katılan 13 sporcu Elite Erkek, Genç Erkek, U-17, U-15 ve Master 30+ kategorisinde yarıştı. Zorlu parkurda mücadele eden Nilüfer Belediyespor bisiklektçileri yarışlarda çok sayıda derece elde etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.