Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

O belediye araç filosunu güçlendirdi

26 Şubat 2018
O belediye araç filosunu güçlendirdi için yorumlar kapalı
O belediye araç filosunu güçlendirdi

 

Hizmet kalitesini artırmayı ve vatandaşlara en iyi hizmet sunmayı ilke edinen Gemlik Belediyesi, araç filosuna eklediği 17 yeni araç ile standartlarını yükseltmeyi sürdürüyor. Belediyenin hizmet filosuna katılmak üzere satın alınan araçların tanıtım töreni gerçekleştirildi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen ve 17 aracın yer aldığı tanıtım programına Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimi Şahmeran Çelenkoğlu, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Tören konuşmasında Gemliklilere en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “ Gemlik’te her hafta açılış olduğunu vurgulayarak, “ Yıl 52 haftadan oluşuyor, 52 haftada 52 hizmet tarihte görülmemiş bir şey. Bunu yapsa yapsa Ak Partili belediyeler yapar. Bir taraftan Merkezi hükümetimiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz, bir taraftan da Gemlik Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerle birlikte Gemlik’i daha yaşanabilir hale getiriyoruz” dedi. 7 sene öncesinde dönemin 2 trilyonunun, araçlara tamir ücreti adı altına, tamir yapılmadığı halde birilerine ödenerek araç tamir yolsuzluklarının yapıldığını hatırlatan Başkan Refik Yılmaz, göreve geldiklerinden itibaren 2. kez araç filosunu yenilerek, bu gün itibari ile 7 milyon TL değerinde ki filoyu vatandaşların hizmetine sunduklarını dile getirdi. Filoya eklenen Ford Kamyonların tüm fikri sınai haklarının Türkiye ait olduğunun altını çizen Yılmaz, zorunlu kalmadıkça her zaman yerli ve milli araçlarımızı tercih edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından, Ford Trak Erder Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Erdoğan, yerli üretime desteklerinden dolayı Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a plaket takdim etti. Araç tanıtım töreni, hatıra fotoğrafları çektirilmesiyle son buldu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.