Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

O saldırgan yakalandı

7 Haziran 2015
O saldırgan yakalandı için yorumlar kapalı
O saldırgan yakalandı

Davutoğlu’ndan son dakika Diyarbakır saldırısı açıklaması
Başbakan Ahmet Davutoğlu, oyunu Konya’da kullandı. Davutoğlu Diyarbakır’dak HDP mitinginedik patlamaya ilişkin son dakika gelişmesini açıkladı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da 2 kişinin öldüğü HDP mitingindeki patlamaya ilişkin bir zanlının gece yarısı yakalandığını elde güçlü deliller olduğunu açıkladı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 milletvekili seçimlerinde oyunu Konya Meram Şükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kullandı. 2248 numaralı sandıkta oyunu kullanan Davutoğlu, daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı:
DİYARBAKIR’DA GECE YARISI GÖZALTINA ALINDI
“Kirli bir eldir. Saldırı demakrasiyedir. Ama Diyarbakırlı vatandaşlarıma teşekkür ediyorum, devletlerine güvenlerini gösterdiler. Kirli eli ortaya çıkaracağız. Dün gece yarısı itibarıyla, geç bir vakitte bu olayla ilgili olarak bir zanlı yakalanmıştır. Çok kuvvetle muhtemel bu işin müsebbibi olan bir zanlı yakalanmıştır. Her türlü geçmişi araştıma talimatını verdik. Bu işin kökenine kadar gideceğiz.” Başbakan Davutoğlu, gözaltının Diyarbakır’da gerçekleşip gerçekleşmediği sorusu üzerine “ Evet Diyarbakır’da göz altına alındı” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.