Havadis16.com - 19 Kasım 2018, Pazartesi

Öğretmenin azmi: 72 yaşında ikinci kez mezun oldu

23 Haziran 2015
Öğretmenin azmi: 72 yaşında ikinci kez mezun oldu için yorumlar kapalı
Öğretmenin azmi: 72 yaşında ikinci kez mezun oldu

Emekli öğretmen Gülöz Serin, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini birincilikle bitirerek, 72 yaşında yeniden mezun oldu.

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde mezuniyet töreni heyecanı yaşandı. Akademisyenler, mezun öğrenciler ve yakınlarının katıldığı törende, 72 yaşında yeniden mezun olan emekli öğretmen Gülöz Serin dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

SAÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nde 2015/2016 öğretim yılında 3,99 ortalama ile dönem birincisi olan 72 yaşında emekli öğretmen Gülöz Serin, yıllardır hayalinin Resim Bölümünü okumak olduğunu belirterek, “Bugün Sakarya Üniversitesi’nden mezun olarak bir hayalimi gerçekleştirdim. Emeği geçen hocalarıma, öğrenci arkadaşlarıma ve eşime buradan teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Fakülte birincisi Gülöz Serin’e diplomasını ve belgesini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yalçın ve Dekan Prof. Dr. Dellaloğlu takdim etti. Güloz Serin tarafından öğrencilere mezuniyet yemini ettirildi ardından mezunların kep atma töreni ile program sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.