Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

Orhaneli’de yıldızlar geçidi

17 Eylül 2018
Orhaneli’de yıldızlar geçidi için yorumlar kapalı
Orhaneli’de yıldızlar geçidi

 

Bu yıl 27’incisi düzenlenen geleneksel Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni, on binlerce vatandaşı ağırladı. Şenlik ve şölenle Yörük Türkmen kültürünü yaşattıklarını, birlik ve beraberlik mesajları verdiklerini söyleyen Orhaneli Belediye Başkanı ve Türkiye-Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı İrfan Tatlıoğlu, “Bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza ve halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

3 gün süren etkinliğin kapanış programında ise Ömer Çandır, Tuğba Ger, Buray ve Kıraç sahne aldı. Birbirinden ünlü isimler, Karagöz şenlik alanını dolduran yaklaşık 40 bin kişiye unutamayacakları bir akşam yaşattı. Konserde sahneye ilk olarak Ömer Çandır ve ardından Tuğba Ger çıktı. Şarkılarını binlerce vatandaşla birlikte söyleyen sanatçılar, Orhaneli’de olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.

Pop müzik dünyasının son dönemdeki popüler isimlerinden Buray ise alanı dolduran dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu. Son olarak sahneye çıkan Kıraç’la şenlik alanında coşku ikiye katlanırken, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da yaklaşık 40 bin kişi ile birlikte konseri Kıraç hayranlarıyla birlikte alanda izledi. Sahne performansıyla adeta dinleyenlerini büyüleyen Kıraç, “Orhaneli’de olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu yörede herkes güler yüzlü. İlginiz için çok teşekkür ederim” dedi.

Konser sonrası Kıraç’a çiçek takdim eden Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu sanatçıya teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.