Havadis16.com - 16 Kasım 2018, Cuma

Orhangazi’de yarı olimpik yüzme havuzu hizmet girdi

15 Ağustos 2018
Orhangazi’de yarı olimpik yüzme havuzu hizmet girdi için yorumlar kapalı
Orhangazi’de yarı olimpik yüzme havuzu hizmet girdi

Orhangazi’de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşa edilen ancak daha önce bazı testlerde sorun yaşanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda tüm sorunlar giderildi. Geçtiğimiz günlerde tüm testleri de yapılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hizmet vermeye başlıyor.

Son inceleme İl Spor Müdürlüğünden

Yetişkinler için yarı Olimpik Havuz ile çocuklar için küçük havuzun yer aldığı, soyunma odaları ve tribünleri tamamlanan Havuzda geçtiğimiz günlerde yapılan testler sonrasında havuzun açılışa hazır olduğu belirlenmişti. Bursa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünde görevli Havuz Okul Sporları Şube Müdürü Mesut Köse ile birlikte İl Gençlik Spor Müdürlüğü Havuz Operatörleri, Orhangazi İlçe Gençlik Spor Müdürü Eyüp Kayalı ve Belediye Başkan yardımcısı Tarık Erdem havuzdaki son incelemeleri yaptılar.

Bayram sonrası kurslar başlıyor

Hizmete hazır hale getirilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda Kurban Bayramı sonrasında Orhangazi Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü Yaz Spor Okulları Kapsamında yüzme kursları başlatıyor. Farklı yaş kategorilerinde başlatılacak olan yüzme kursları Kurban Bayramı bitiminde başlatılacak. Yaz Spor Okulları Yüzme Kurslarına kayıtlar İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ile Orhangazi Belediyesi Spor Müdürlüğü birimine yapılabilecek. Öte yandan Yaz Spor Okulları Yüzme Kursları tamamlandıktan sonra ise havuz belirli saatler aralığında vatandaşlara da açık olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.