Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

Orhangazi’de yaz okulu bitti

17 Ağustos 2018
Orhangazi’de yaz okulu bitti için yorumlar kapalı
Orhangazi’de yaz okulu bitti

Orhangazi Belediyesi ve Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından haziran ayında başlatılan ve 15 farklı branşta 2 bin 200 minik sporcunun katıldığı Yaz Spor Okulları tamamlandı.

Kapanış töreni düzenlendi

Yaz Spor Okullarının tamamlanması ile birlikte M.Turgut Ünlü Açıkhava Tiyatrosu’nda kapanış töreni düzenlendi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Kayalı, Emniyet Müdürü Halis Erdoğan, diğer protokol üyeleri ve öğrenci velilerinin katıldığı kapanış töreninde açılış konuşmasını Belediye Başkanı Neşet Çağlayan yaptı. Başkan Neşet Çağlayan, her yıl binlerce öğrenciye yaz spor okulları organizasyonu düzenlediklerini hatırlatarak,”Bu yıl 15 branşta açtığımız yaz spor okulları kurslarına 2 bin 200 civarında öğrencimiz katıldı. Yavrularımızı geleceğe daha iyi hazırlamak için eğitimin yanı sıra sporda da destek olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza 35 antrenörümüz eşliğinde eğitim verdik” dedi. Çağlayan, öğrenci velilerine de teşekkür ederek, velilerimizin çocuklarını bu tür organizasyonlara yönlendirmesi de takdir edilecek bir yaklaşım. Çocuklarımız yaz tatillerini hem spor yaparak hem de kötü alışkanlıklardan uzak durarak değerlendirmiş oldular” dedi.

Sporculardan gösteri

Konuşmaların ardından Yaz Spor Okullarında bazı branşlarda eğitim alan sporcular birbirinden güzel ve renkli gösterilerini sergiledi. Tören protokol üyelerinin kurslara katılan öğrencilere sertifikalarını takdim etmesi ile tamamlandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.