Havadis16.com - 11 Aralık 2018, Salı

OSMANGAZİ TEŞKİLATI SAHADA

21 Ocak 2016
OSMANGAZİ TEŞKİLATI SAHADA için yorumlar kapalı
OSMANGAZİ TEŞKİLATI SAHADA

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKON Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. Ali Yılmaz ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi Başkanı Ali Turgut ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Dernek merkezindeki ziyarette konuşan Ali Yılmaz,”Seçimleri geride bırakalı uzun denilebilecek bir süre oldu.  Ama biz ziyaretlerimizi tıpkı seçim varmışçasına sürdürüyoruz. Bizler bu göreve geldiğimizde de dediğimiz gibi, Osmangazi ilçemizde çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda gerek STK, gerek üye, gerekse de hemşerilerimizi ziyaretlerimiz oluyor. Vatandaşımızın, yani Osmangazilinin nabzını, bu ziyaretlerle tutmaya çalışıyoruz” dedi.

ASKON Bursa Şubesi Başkanı Ali Turgut da, AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi. ASKON’un çalışmaları hakkında bilgiler veren Turgut, “ASKON üyeleri olarak şehrimize katkı sağlamak adına çalışıyoruz. Hizmet ettiğimiz yerler farklı amaçlarımız aynı; şehre, ülkeye ve insanlarımıza katkı sağlamak” diye konuştu.

Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından sona erdi. Ziyaretin sonunda Ali Turgut, günün ansına Ali Yılmaz’a tablo armağan etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.