Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

ÖZEN BİLLURİYE YENİ YALOVA YOLU’NDA

18 Ocak 2016
ÖZEN BİLLURİYE YENİ YALOVA YOLU’NDA için yorumlar kapalı
ÖZEN BİLLURİYE YENİ YALOVA YOLU’NDA

İş ve siyaset dünyasının kalbinin attığı açılışta konuklara hitap eden Refik Özen; “Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni mağazamız toplamda bin 500 metrekarelik alanla kalitesini daha da arttırarak halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeni Yalova Yolu 7’inci kilometrede Bursalıların hizmetine giren Özen Billuriye’nin ikinci şubesi hakkında bilgi veren Refik Özen şunları kaydetti: “Özellikle perakende zücaciye mağazalarının tedarikçisi olmakla birlikte, hotel, lokanta restoran, cafe,yemek sanayi gibi sektörlerin de mutfak ekipmanlarının  yanı sıra ev hanımlarımızın da yine mutfak eşyaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını zengin ürün çeşidi ve servis ağı ile karşılıyoruz.”

ÖZEN AİLESİNİN BURSA’YA GELİŞİ

Ailenin Kosova’dan Bursa’ya ilk geldiği ve iş hayatına atıldığı günleri de anımsatan Özen, “1958 yılında Kosova’dan Bursa’ya göç şartları ailemizi bir noktada oldukça zorladı. Öyle ki İstanbul’dan Bursa’ya gelecek yol parası kalmadığı için Sirkeci de bir gece misafirhanede kalmak zorunda olup, ertesi gün gelen akrabalarla Bursa’ya gidilebilmişti” şeklinde konuştu.

SEKTÖRDEKİ 40 YIL

Özen Billuriye’nin 1982 yılında Cumhuriyet Caddesi’nde kendi işyerlerinde faaliyete geçtiğini hatırlatan Özen, “Başta Paşabahçe gibi ülkemizin en önemli markalarından güçlü bir partnerle birlikte, porselen, paslanmaz mutfak eşyaları, hediyelik ev eşyaları ve endüstriyel mutfak alanında hızlı bir gelişme göstererek 40’ıncı yılında Bursa halkına toptan ve perakende olarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Tüm konuklarımıza dostlarımıza açılışımıza iştirak ettikleri için kendim ve Özen ailesi adına gönülden teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

BURSA’NIN NABZI AÇILIŞTA ATTI

Bursa iş ve siyaset dünyasının kalbinin attığı açılışta konuklara sırasıyla Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, BESOB Başkanı Arif Tak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve BTSO Başkanı İbrahim Burkay da birer konuşma yaptı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.