Havadis16.com - 18 Ekim 2018, Perşembe

Pet İstanbul Fuarı açıldı

26 Eylül 2013
Pet İstanbul Fuarı açıldı için yorumlar kapalı
Pet İstanbul Fuarı açıldı

‘Onların da ihtiyaçları var’ sloganı ile yola çıkan Pet İstanbul Fuarı; Türkiye’de gelişmekte olan evcil hayvan ürünleri sektöründe ki gelişmelerin yüz yüze aktarılması, İthalatçılar, üreticiler, meslek grupları ve iş adamlarının bir araya gelebilmesi, sektörün beklenti ve taleplerinin karşılanması, son tüketicinin bilinçlendirilmesi ve birçok kişinin evcil hayvan sahibi olmasını sağlamak için gerçekleştiriliyor.
Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı adı altında 2. kez düzenlenecek organizasyonda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra, Pet-Der, Köpek Irkları Federasyonu, Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu, Akvaristler Derneği, Türkiye Güvercin Federasyonu, Uluslararası Kedi Derneği gibi bir çok sektör derneğinin desteği var. Fuar Organizasyonunda bir çok firma en yeni ürünlerini görücüye çıkartmaya hazırlanıyor, Evcil Hayvan gıdaları, Aksesuarları, Giyim ve Kozmetik ürünlerinin yer alacağı fuarda renkli etkinliklerle Evcil Hayvan sahipleri ve Hobiciler bilgilendirilecek. Köpek Irkları Federasyonu ile Yerli ırk köpeklerin tanıtımı, Uluslararası Kedi Derneği ile Safkan kedilerin tanıtım ve Yarışması yapılacak. Akvaryum ve Kuş sahibi olanlar içinde özel seminerler gerçekleştirilecek.Pet Shop ve Veteriner Klinikleri yetkilileri (Kartvizit ile) Fuarı ücretsiz ziyaret edebilecek. Cumartesi ve Pazar günü Evcil hayvan sahiplerine kapılarını açacak olan Fuara giriş için www.petfuari.com sitesinden Online davetiyesi alınması yada “1 Kap Mama Kap Fuara Gel” kapsamında 1 Kap Mama getirerek ücretsiz ziyaret edilmesi planlanmış, toplanan mamalar Sokak hayvanları ve bakıma muhtaç hayvanlara ücretsiz dağıtılıyor. Bunun haricinde giriş kişi başı 5 TL. 16 Yaş altına ücretsiz.
Fuarın ana sponsorluğunu Ti-Sert firması üstlenmiş. Sponsor firma ayrıca pazar günü ilk gelen 1.000 kişiye Mini Fanus, Süs taşı ve Balık yeminden oluşan hediye paketi verecek.Fuar, 26 – 29 Eylül 2013 tarihleri arasında 11.00 – 20.00 saatleri arası ziyarete açık.

Pet İstanbul Fuarı açıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.