Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Ramazan bereketi Şaypa’da

13 Haziran 2015
Ramazan bereketi Şaypa’da için yorumlar kapalı
Ramazan bereketi Şaypa’da

Bursa’da perakende sektörünün lideri Şaypa, bu yıl da gerek tüketiciyi koruyan fiyat politikası, gerekse de Ramazan’a özel erzak paketleri ve Bereket Kart uygulamasıyla Ramazan ayına damgasını vuracak.

ERZAK PAKETLERİ ŞAYPA’DA

Tüketiciler, Şaypa’nın tüm yıl boyunca sunduğu ekonomik fiyatların yanı sıra Ramazan’a özel fiyatlarla hazırlanan erzak paketleriyle ikinci ucuzluğu yaşayacak. Şaypa, Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak, gerek sahur gerekse iftar sofralarında ihtiyaç duyulan temel gıda maddelerinden oluşan farklı seçeneklerdeki özel erzak paketlerini en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Genel Müdür Yusuf Şaylı, Ramazan’ın dayanışma ruhunu yansıtan erzak paketleriyle ilgili çalışmaların tamamlandığını, fiyatları 29.90TL, 49.90TL ve 84.90TL olarak belirlenen üç çeşit erzak paketini müşterilerin hizmetine sunduklarını söyledi. Şaylı, “İçlerinde yağdan bakliyata, çaydan una, zeytinden salçaya kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan erzak paketleri ile Şaypa’nın geleneksel ucuzluğunun yanı sıra Ramazan’a özel ihtiyaç sahiplerinin sofralarına yakışır bir şekilde hazırlandı” şeklinde konuştu.

GELENEKSEL BEREKET KART

Erzak paketinin yanı sıra Şaypa’nın bir diğer önemli hizmeti Geleneksel Bereket Kart’la da Ramazan’a hazır olduklarını kaydeden Şaylı, “Şaypa olarak uzun yıllardır müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. 76 mağazamızda yaklaşık 2.500 çalışanımızla birlikte tüm müşterilerimiz için kaliteli alışveriş imkânı sunmak için çaba sarf ediyoruz. Bu çerçevede Ramazan Ayı’na yönelik olarak da müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak özel hizmetler sunuyoruz. Bereket Kart da bunlardan bir tanesi. 3 yıldan beri Bereket Kart uygulamaları yoğun bir ilgi görüyor. Bereket Kart ‘Gıda’ ve ‘Gıda Dışı’ olmak üzere iki alternatifli. Bereket Kart kullanıcıları Bereket Kart’la 76 mağazamızda ‘Gıda’ ve ‘Gıda Dışı’ olmak üzere istedikleri ürünü alabilecekler. Bereket Kart limitleri 25, 50, 75 ve 100 TL’lik olarak değişiyor. Mağazalarımızda Bereket Kart ile alışveriş yapıldığında reyonlardaki mevcut indirimlerden ve ücretsiz müşteri servisinden de yararlanılabiliyor. Bereket Kart’ın en önemli özelliği Ramazan Ayı’nda erzak paketi sunmak isteyen hayırseverler tarafından yardım edilen kişilerin istedikleri ürünü alma özgürlüğü sağlaması ve erzak paketi dağıtımında yaşanan zorlukları da ortadan kaldırmasıdır” dedi.

TATLI ÜRÜNLERİMİZLE RAMAZAN’A HAZIRIZ!

 Şaylı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Taze gıda ürün çeşitleriyle de müşterilerimize hizmet edebilmek için Ramazan ayına özel hazırlıklar yapıldı. Sebze, meyveden, et ve süt ürünlerine kadar en taze ürünleri her zamanki gibi Ramazan’da da reyonlarımızı süsleyecek. Unlu mamul ve tatlı üretiminde günlük üretilen tatlı çeşitlerimizle de ramazan sofralarını tatlandıracağız. Kendi üretimimiz olan unlu mamullerin yapımında trans yağ ve GDO’lu ürünler kullanılmamaktadır. Müşterilerimizin damak tadını düşündüğümüz gibi sağlıklarını da düşünüyoruz. Tüm müşterilerimize hayırlı Ramazan’lar dilerim”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.