Havadis16.com - 13 Aralık 2018, Perşembe

Rotary Kulübü’nden Aktaş’a ziyaret

17 Ekim 2017
Rotary Kulübü’nden Aktaş’a ziyaret için yorumlar kapalı
Rotary Kulübü’nden Aktaş’a ziyaret

negöl Rotary Kulübü Dönem Başkanı Cavit Yaka, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

İnegöl Rotary Kulübünde bir süre önce gerçekleştirilen Dönem Başkanlığı değişiminin ardından, yeni Dönem Başkanı Cavit Yaka beraberindeki yönetimiyle birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan İnegöl Rotary Kulübü’nün çalışmalarına ilişkin istişareler yapıldı.

Ziyaret sırasında konuşan Rotary Kulübü Dönem Başkanı eğitimci Cavit Yaka, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti. Rotary Kulübü’nün toplum yararına faaliyet gösteren bir oluşum olduğuna dikkat çeken Yaka, “Rotary Kulübünün felsefesinde olduğu gibi toplum yararına olan işlerle alakalı bugüne kadar nasıl özveriyle çalışıldıysa, bundan sonra da yönetimimizle birlikte aynı faaliyetler içerisinde olacağız” dedi.

TOPLUM YARARINA OLAN PROJELERE DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise eğitimci Cavit Yaka’nın kısa bir süre önce Rotary Kulübü Dönem Başkanlığı görevini devraldığını hatırlatarak Yaka ve yönetimine yeni görevinde başarılar diledi. Yaka’nın kendisini yeni dönem yönetimi ve yeni dönemle alakalı çalışmalarıyla ilgili bilgilendirdiklerini kaydeden Aktaş, “Rıtary Kulübü toplum yararına çalışan bir oluşum. Bugüne kadar Rotary Kulübüne hizmet etmiş herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra hizmet edeceklere de kolaylık ve başarı diliyorum. Bizler de İnegöl Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da toplum yararına olan projelerle ilgili desteklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.