Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

Şahin ”geliş sizden dönüş bizden”

31 Ocak 2014
Şahin ”geliş sizden dönüş bizden” için yorumlar kapalı
Şahin ”geliş sizden dönüş bizden”

 

30 Mart Yerel Seçimleri için hummalı bir çalışma yürüten CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necati Şahin, toplu ulaşımda yapacakları ‘geliş sizden, dönüş bizden’ kampanyası ile Bursalıları uygun fiyata istedikleri yere ulaştıracaklarını söyledİ.

Bursa Karacabeyliler Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Aydın Koca ve dernek üyeleri ile görüşen Necati Şahin, Bütünşehir Yasası ile ilk kez il sınırları içinde yaşayan tüm seçmenlerin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de oy kullanacağı bir seçim yapılacağını belirtti. Artık Büyükşehir’in Altıparmak’taki vatandaş ile Karacabey’in bir köyündeki vatandaşa da hizmet götüreceğinin altını çizen Şahin, bu yönüyle seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Yapılan çalışmalardan vatandaşların memnun olmadığını söyleyen Şahin, 30 Mart’tan sonra herkesin memnun olacağı yönetim anlayışıyla hizmet vereceklerini ifade etti. Göreve gelince ilk hedeflerinin ulaşım ve su fiyatları olduğunu belirten Necati Şahin, “Bursa’da büyük yanlışlıklar yapılıyor. Bunların hepsini bir çırpıda halletmemiz imkânsız. Ama bunların hepsine el atarak yapılabileceğinin en iyisini Bursalıların önüne koyacağız. Biz vatandaşa hizmet etmek için geliyoruz. Ulaşımdan suya, kaçak yapıdan kentsel dönüşüme Bursa’nın kanayan yaralarına parmak basacağız. Artık Bursa’daki vatandaşlarımızın üzerinden bu kadar para kazanıldığı yeter” dedi.

 

‘GELİŞ SİZDEN, DÖNÜŞ BİZDEN’

Belediyelerin bazı temel kamu hizmetlerinde kar amacı güdülemeyeceğini belirten Şahin, “Kamu hizmeti olan ve Bursalıların yaka silktiği ulaşımda artık dur demenin vakti geldi. İnşallah 30 Mart itibarıyla 12 yaşına kadar ve 65 yaşın üzerindeki vatandaşlarımızı ücretsiz taşıyacağız. ‘Geliş sizden dönüş bizden’ kampanyası ile de bir ‘ilk’e imza atmayı hedefliyoruz. Artık Bursalıların yüzü gülecek” diye konuştu.

Siyasi partilerin demokrasinin en önemli unsurlarından biri olduğunu ifade eden Şahin, ancak siyaseti bir meslek haline getirmemenin de çok önemli olduğunu vurguladı. CHP’nin kendisini aday göstermesiyle Bursa’ya olan manevi sorumluluğunu yerine getirme fırsatı olduğunu belirten Necati Şahin, Bursalıların göstereceği teveccühe layık olacaklarını dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.