Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Şahin: milletin verdiği ödevin farkındayız

22 Haziran 2015
Şahin: milletin verdiği ödevin farkındayız için yorumlar kapalı
Şahin: milletin verdiği ödevin farkındayız

Kısa süre önce yapılan genel seçimlerin ardından TBMM’de ikinci dönemi için yerini alan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, seçimlerin ardından ilk kez konuştu.
İnegöl’ün Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Kurtuluşspor’u ziyaret ederek, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından temin edilen kramponları kulüp yöneticilerine teslim eden AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, “7 Nisan’da milletvekili adaylarının belirlenmesiyle birlikte il ve ilçelerimizde milletvekili adayları olarak, partimizin programlarını halkımıza anlattık. Bize yüzde 40.90 verilen oyun, diğer partilere verilen oyların seçmen iradesi olarak sandığa yansıdığını, vatandaşımızın böyle bir tablo arzu ettiğini kabul ediyoruz. Her ne kadar tek başına bir iktidar çıkmasa da, AK Parti üzerine düşen vazifeler ve aldığı sorumluluk gereği hükümeti kurma görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. Biz Türkiye’mizi hükümetsiz bırakmamak, yönetiminde bir boşluk oluşmaması, idaresinin spekülasyonlara maruz kalmaması için üzerimize düşen görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Burada seçmen bize koalisyon kurulmasıyla ilgili bir ödev vermiştir. Bize verilen ödevin bilincindeyiz” dedi.
“VAZİFEYİ YERİNE GETİRECEĞİZ”
Koalisyon alternatiflerini de değerlendiren Şahin, “Biz Türkiye’yi aldığımız noktadan ekonomik olarak 3.5 kat büyüklüğe, sosyal politikalar noktasında 11-12 katı büyüklüğe ulaştırmış durumdayız. Ayrıca insanımıza savaşsız, terörsüz, huzur içerisinde yaşanabilir bir alan oluşturmuş durumdayız. Biz şimdiye kadar yaptığımız çalışmaları koalisyon hükümetimizle de eğer taktir görürse devam etmesini arzu ediyoruz. Milletimiz, Türkiye’nin bulunduğu noktadan geriye gidişi asla kabul etmeyecektir. Üzerimize düşen vazifeyi yerine getireceğiz. Toplumumuz bundan müsterih olsun. AK Parti sonuçlardan kendisine ait olan çıkarımları almıştır. Ramazan boyunca İnegöl’deki etkinliklere katılarak seçmenlerimizden gelen talepleri değerlendireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.