Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Şahin’den CHP’lilere mektup

23 Mart 2015
Şahin’den CHP’lilere mektup için yorumlar kapalı
Şahin’den CHP’lilere mektup

Yoğun tempoda seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bursa Milletvekili Aday Adayı Necati Şahin, CHP üyelerine göndermek üzere el yazısı ile mektup hazırladı. Şahin, mektubu ilk olarak; makamında ziyaret ettiği Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a takdim etti.

29 Mart’ta milletvekili adaylarının belirleneceği önseçim için sandığa gidecek CHP üyelerine seslendiği mektubunda samimi duygularını dile getiren Necati Şahin, CHP hem önseçimden hem de 7 Haziran’daki Genel Seçimler’den yüzünün akıyla çıkacağını ve Türkiye’nin kaderine el koyacağını  söyledi.

CHP üyelerinin önseçimde Bursa’nın gücünü ortaya koyacağını ifade eden Şahin, “Bursa TBMM’de CHP tarafından en iyi ve güçlü şekilde temsil edilmeli. Mektubumda CHP’nin, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye için ne kadar önemli olduğunu, CHP’nin her bir ferdi olarak duyduğumuz gururu ifade ettim. Halkımıza Türkiye için kritik önem taşıyan 7 Haziran’da büyük görev düşüyor” dedi.

Necati Şahin’in el yazılı bir sayfalık mektubunu ve seçim broşürünü alan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, bir CHP üyesi olarak mektubu alan ilk kişi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek Şahin’e 29 Mart’taki önseçimde başarılar diledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.