Havadis16.com - 24 Ekim 2018, Çarşamba

“Sakın dedikodulara kulak asmayın”

17 Kasım 2017
“Sakın dedikodulara kulak asmayın” için yorumlar kapalı
“Sakın dedikodulara kulak asmayın”

İnternethaber.com sitesinde yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel BaşkanıRecep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda AK Parti’deki istifalara dair flaş açıklamalarda bulundu.

Erdoğan istifa eden Ak Partili belediye başkanlarına seslenerek uyarılarda bulundu. İşte Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

SAKIN HA DEDİKODULARA KULAK ASMAYIN!

Biz eser üstüne eser koydukça halkımız da bizi desteklemeye devam edecektir. Bizi diğer partilerden ayıran da budur. Ben özellikle şu anda karşımda bulunan yol arkadaşlarımı uyarıyorum sakın ha dedikodulara, fiskoslara kulak asmayın.

BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ

Biz işimize bakacağız, ülkemizde yapacağımız çok iş var. Biz kendimize inandıkça milletimizin milletimizin bize olan sadakatı da o kadar artacaktır. Tek yapmamız gereken kendi içimizdeki birliği, beraberliği, kardeşliği ve bununla birlikte milletimizle olan bağımızı güçlendirmektir. Önümüzdeki 1, 1.5 yıllık süreci çok iyi değerlendirdiğimiz de seçimlerde hedeflerimize ulaşmamamız için hiçbir neden yoktur. AK Parti’nin Genel Başkanı olarak ben sizlere güveniyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.