Havadis16.com - 16 Aralık 2018, Pazar

Seçim ofisleri kapılarını seçmenlere açtı

4 Haziran 2018
Seçim ofisleri kapılarını seçmenlere açtı için yorumlar kapalı
Seçim ofisleri kapılarını seçmenlere açtı

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve Milletvekili Adayı Refik Özen için kurulan seçim bürolarının açılışında konuştu.

Başkan Salman daha güçlü bir Türkiye hedefleri ile gece gündüz yollarda olduklarını belirterek, “Halkımızın desteği ile Türkiye büyük hedeflerimiz yolunda önemli bir eşiği daha aşacak” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı binası karşısında Başbakan Yardımcısı, 27. Dönem Milletvekili Adayı Hakan Çavuşoğlu ve Osmangazi İlçe başkanlık binası yanına Milletvekili Adayı Refik Özen için kurulan seçim bürolarının açılışları gerçekleştirildi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve partililerin yoğun katılımları ile gerçekleşen açılışlarda konuşan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerin önemine vurgu yaptı.

Başkan Salman, Türkiye’nin güçlü geleceğine giden yolda önemli bir viraj niteliğindeki seçimler öncesinde tüm teşkilatları ile gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Başkan Salman, “Adaylarımız ve teşkilatlarımızla ‘Sıkılmadık el, çalınmadık kapı’ bırakmamacasına şehrimizin her noktasında halkımızla buluşuyoruz. Çok şükür ki halkımız da her zaman olduğu bizlere karşı teveccühünü esirgemiyor, adeta bağrına basıyor. İnşallah bu güven ve sevgiden aldığımız güçle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.