Havadis16.com - 11 Aralık 2018, Salı

Sevgi ve Kardeşlik Korosu’ndan en anlamlı konser

1 Kasım 2017
Sevgi ve Kardeşlik Korosu’ndan en anlamlı konser için yorumlar kapalı
Sevgi ve Kardeşlik Korosu’ndan en anlamlı konser

Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu “Rumeli Türküleriyle Cumhuriyet Konseri” düzenledi. Salonun hınca hınç dolu olduğu konseri dinlemeye gelenler Rumeli ezgileri ile doyasıya eğlendi.

Nilüfer’de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sürüyor.  Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu da Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlediği “Rumeli Türküleriyle Cumhuriyet Konseri” ile unutulmaz bir geceye imza attı. Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş ve Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu’nun da izlediği konsere çok sayıda sanatsever de katıldı. Şef Sait Ektaş’ın yönettiği koro ‘Ak Güvercin Olaydım’, ‘Kırmızı Gülün Alı Var’, ‘Penceresi Yola Karşı’, ‘İzmir Marşı’ ve ‘Yüksek Yüksek Tepelere’ gibi türkülerle salonu dolduran türkü severlere keyifli bir akşam yaşattı.

Gecenin sonunda konseri dinlemeye gelenler,  koro ile birlikte “Yüksek Yüksek Tepelere” türküsünü söyledi. Güzel bir gece geçiren dinleyiciler, koroyu ayakta alkışladı. Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş da, Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu’na konser sonunda çiçek vererek teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.