Havadis16.com - 20 Mayıs 2018, Pazar

“Size minnettarız”

29 Haziran 2016
“Size minnettarız” için yorumlar kapalı
“Size minnettarız”

AK parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, TBMM’de Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte PTT tarafından TBMM’de “Size minnettarız” sloganıyla kurulan stantta, “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyasına katıldı. İsmail Aydın, “Sayın Başbakanımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası kapsamında, Tunceli Ovacık İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’na bayram telgrafı gönderdik. Milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yolladığımız mesajda kahraman Mehmetçiğimize mesajlarımızı ilettik” dedi.
İsmail Aydın, Diyarbakır Cizre, Sur, Silvan ve Kulp İlçe Jandarma Komutanlıkları ile Diyarbakır Özel harekât Şube Müdürlüğü
Hakkâri Silopi 34. Hudut Alay Komutanlığı
Van 6. Hudut Alay Komutanlığı
Mardin Nusaybin İlçe Jandarma Komutanlığı
Şırnak Özel harekât Şube Müdürlüğü
Tunceli Ovacık İlçe Jandarma Komutanlığı
Bingöl Genç İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan askerlere tebrik yollayarak; “Gece gündüz demeden fedakârca görev yapan ecdadımıza yakışır bir mücadele örneği sergileyen kahraman kardeşlerim Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar saygı ve selamlarımı sunarım” dedi.
PTT’LERDEN TEMİN EDİLEBİLİYOR
“Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası kapsamında hazırlanan 4 çeşit tebrik kartında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde görev yapan güvenlik güçlerinin, yürüttükleri görev sırasında, ulusal medyada yer alan fotoğrafları da yer alıyor.
“Size minnettarız” sloganıyla hazırlanan tebrik kartları, 4 bin 500’ün üzerindeki PTT işyerlerinde ücretsiz olarak temin edilebilecek ve Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan güvenlik güçlerine ücretsiz olarak gönderilebilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.