Havadis16.com - 16 Temmuz 2018, Pazartesi

Şoförler odası’ndan Edebali’ye ziyaret

28 Mayıs 2014
Şoförler odası’ndan Edebali’ye ziyaret için yorumlar kapalı
Şoförler odası’ndan Edebali’ye ziyaret

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası heyeti, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

30 Mart yerel seçimlerinin ardından yerel yöneticilere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası heyeti, son olarak Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yi ziyaret etti.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Topçu ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Edebali’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Şoför esnafı olarak İsmail Hakkı Edebali’ye her zaman destek vereceklerini belirten Hasan Topçu, Yıldırım ilçesi sınırlarında faaliyette bulunan taksi  ve dolmuş  esnafına  yönelik her türlü projede destek beklediklerini dile getirdi.

Yıldırım Belediyesi ile Yıldırım ilçesindeki şoför esnafının dertlerini çözmeye yönelik ortak projeler geliştirmek istediklerini söyleyen Hasan Topçu, “Eski belediye başkanımız Özgen Keskin ile önemli projelere ortaklık ettik. İnanıyoruz ki sizle de bu anlamda güzel birlikteliklere imza atacağız. Özellikle taksi duraklarının yenileme çalışması bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ise, geçmişte yürütülen projelerin yeni dönemde de devam edebileceklerini söyledi.

Edebali, taksi duraklarını yenilemeye ilişkin yürütülecek çalışmaya da destek vermeye hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.