Havadis16.com - 25 Haziran 2018, Pazartesi

Şok görüntülere Rasim Ozan Kütahyalı ve eşinden cevap!

20 Aralık 2013
Şok görüntülere Rasim Ozan Kütahyalı ve eşinden cevap! için yorumlar kapalı
Şok görüntülere Rasim Ozan Kütahyalı ve eşinden cevap!

Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı‘ya ait olduğu ileri sürülen ve iki erkeğin sevişme görüntülerini içerdiği iddia edilen kaset hakkında bir açıklama da Rasim Ozan Kütahyalı’dan geldi.

Kütahyalı, sosyal medyada çok konuşulanseks kasedi ve  hakkında çıkan iddialarıBeyaz TV‘de yayınlanan ve Kadir Çelik’in moderatörlüğünü yaptığı Objektif programında yalanladı.

Savcı Sayan, Cem Küçük, Ceyhan Mumcu ve Serdar Arseven‘in Kadir Çelik‘in moderatörlüğünde gündemi değerlendirdiği tartışma programı Objektif’te “yolsuzluk ve rüşvet” operasyonları konuşulurken söz Rasim Ozan’ın kasedine geldi.

Telefon bağlantısı ile canlı yayına katılan Rasim Ozan Kütahyalı, kendisine ait olduğu iddia edilen görüntüler ile ilgili şunları söyledi:

Rasim Ozan Kütahyalı: Salı günü operasyonun olduğu gün garnitür olarak, her halde beni susturmak için bunu da araya sıkıştırdı aynı çete. Baktım ben,  gece yarısı Ahmet Çakar söyledi bana telaşla. Baktım, adamın biri. Onu da oynamışlar herhalde. Alakası da yok benimle. Görüldüğü an anlaşılıyor. Mesela şeyden farklı, Baykal’dakinden farklı… Ben sahip çıkmıştım en çok, bangır bangır bağırmıştım ama hükümet gereğini yapmamıştı. MHP’lilerde mesela, şahıslar var ama montaj vardı. Burada şahıs da yok. Fake yani, benim yaklaşık iki kat şişman bir adam… Ben 70 kiloysam 140 kilo filan. Ben güldüm geçtim. Sonra aynı gün… Ben kasedi saat ikide gördüm, operasyon da 6’da oldu. O gün telefonum susmuyor. CD’ler yayılmış tabi, televizyonlara, gazetelere…

Cem Küçük: Rasim 20 bin CD deniyor.

Kadir Çelik: Rasime ait mi? Oooo! Şöhretine şöhret kattın.

Rasim Ozan Kütahyalı: Devletin güvenlik birimleri bana o rakamı verdi. Herkese de yayıyorlar. Gazeteler, televizyonlar, vs. Hayır yani bir şeyi bulamadıklarından bunu yayıyorlar. Ben avukatıma başvurdum.

Kadir Çelik: Naptın 20 bin CD’yi toplatma ihtimali var mı?

Rasim Ozan Kütahyalı: Toplatma değil ya.. İnternetten silmesi yeterli. O saçma sapan haberler temizlendi. Bana çok güzel sahip çıkıldı. İki ben daha çok bileylendim. Burada hedef belli. Hasan Karakaya’nın kızı için de…

Kadir Çelik: Hiç isim verme bile Rasim…

Rasim Ozan Kütahyalı: Tabi tabi. Ama bunlar hep uydurma. Numan Bey de… Bugün Numan Beyin de itibarı 5 kat arttı.

Kadir Çelik: Rasim isim vermeyelim. Çünkü meraklı insanlar, bakma ihtimali var. Gereği yok.

EŞİ: GÜLÜYORUZ!

Alçı programda şöyle konuştu:

“Tamamen yalan, uyduruk gerçekliği olmayan sahte bir kasetle eşime saldırdılar. Çamur at izi kalmasın mantığı son derece çirkin bir kaset komplosu kuruldu. Devlet içinde kaynağını bilmediğim bir çete var. O kasetlerin o çetelerle aynı odaklı olduğuna inanıyorum. Kocamla bu kaset olayına gülüp geçiyoruz” 

“NAZLI ILICAK’LA HİÇBİR SORUNUM YOK”

Sabah Gazetesi’nde “fikir ayrılığı” gerekçesi ile köşesine son verilen Nazlı Ilıcak ile son prorgamlarda çok sert polemiklere giren Alçı, aralarında hiç bir sorun olmadığını söyleyerek şöyle konuştu:

“Nazlı Ilıcak bana ablalık yaptı. Kişisel olarak aramızda sorun yok.” ,

İnternethaber

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.