Havadis16.com - 20 Ekim 2018, Cumartesi

Sorunlara ‘Yıldırım’ çözüm

30 Haziran 2015
Sorunlara ‘Yıldırım’ çözüm için yorumlar kapalı
Sorunlara ‘Yıldırım’ çözüm

Yıldırımlıları şehrin sahibi yapmaya kararlı olduklarını ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Haziran ayı içerisinde yaklaşık 10 bin 500’ün üzerinde talebe yanıt verdik” dedi.

Ulaşılabilir belediyecilik adına Yıldırım Çözüm Merkezi, Yıldırım Mobil Uygulaması, Yıldırım Çağrı Merkezi gibi önemli projeleri hayata geçiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırımlı hemşehrilerimizin şehrin sakini değil sahibi olması için çalışıyoruz” diye konuştu. Haziran ayı içerisinde Yıldırım Çözüm Merkezi, Yıldırım Çağrı Merkezi, Yıldırım Mobil Uygulaması ve dilekçe şeklinde olmak üzere yaklaşık 10 bin 500 talebe cevap verdiklerini aktaran Başkan Edebali, “İlçemizi hemşehrilerimiz ile birlikte yönetme arzumuz hedefimizle vatandaşlarımızın istek, öneri ve beklentilerini önemsiyoruz. Bize gelen taleplere en hızlı şekilde yanıt veriyor, bu konuda kurum içi gerekli denetlemeleri de sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Proje ve çalışmalarını ‘kaliteli ve hızlı hizmet’ ilkesi doğrultusunda şekillendirdiklerini vurgulayan Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Çözüm odaklı, etkin bir kurum olmak adına halkla ilişkiler alanında önemli adımlar attık. Vatandaşlarımızın her problemini kendi problemimiz olarak kabul ediyoruz. Bazen bizim hizmet alanımız dışında olan talepler de alıyoruz. Bizim hizmet alanımız dışında olan sorunları da ilgili kurumlara aktarıyor, konunun da takipçisi oluyoruz. Ortak akılla yönettiğimiz ilçemizde, sorunlara ‘Yıldırım’ hızında çözümler sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

_DSC0956 _DSC3723

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.